Procesní inženýr

Pro našeho klienta výrobní společnost s vlastním vývojem aktuálně obsazujeme pracovní pozici PROCESNÍ INŽENÝR.

Popis Pracovní Pozice

  • Aktivně se podílet na průběžném vylepšování výrobních procesů s cílem maximalizovat efektivitu a produktivitu.
  • Systematicky monitorovat a optimalizovat stávající postupy s důrazem na identifikaci možných úskalí a překážek.
  • Navrhovat a implementovat účinná nápravná opatření za účelem eliminace nedostatků a zajištění plynulého chodu výrobního procesu.
  • Zodpovídat za tvorbu a aktualizaci technické dokumentace a pracovních instrukcí, aby byly všechny procesy jasně definovány.
  • Poskytovat odbornou podporu a poradenství ostatním členům týmu a vedení společnosti v otázkách optimalizace procesů.
  • Vytvářet a udržovat efektivní komunikační kanály s dalšími odděleními a externími partnery.
  • Pravidelně provádět analýzy výrobních procesů a identifikovat oblasti pro možná vylepšení a úspory.
  • Aktivně sledovat a implementovat nové trendy a technologie v oblasti průmyslového inženýrství a výroby.
  • Podílet se na školení zaměstnanců v oblasti nových postupů a technologií, aby byla zajištěna neustálá odborná příprava a zdokonalování pracovních dovedností.

Požadujeme

  • Zkušenosti z obdobné pracovní pozice v oblasti průmyslového inženýrství.
  • Znalost a aplikace metodik štíhlé výroby, jako jsou například Lean, Six Sigma apod.
  • VŠ vzdělání technického směru – nejlépe v oboru strojního inženýrství.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – nejlépe B2 a vyšší.

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilního zaměstnavatele.
  • Flexibilní pracovní doba podporující rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Benefitní systém Cafeteria.
  • Možnost firemního stravování.

Facts about the job

Location
kraj Zlínský
Job-ID
9816
Company
Talentor Czech Republic