Metrológ

Pripojte sa k nášmu tímu ako metrológ a objavte svet presného merania v automobilovom priemysle. Spolu tvoríme základ pre kvalitu a presnosť, na ktorú sa môžu spoľahnúť naši klienti.

Popis Pracovní Pozice

  • Sledovanie a údržba meradiel, kalibračných prípravkov a šablón s dôrazom na ich spoľahlivosť a presnosť.
  • Plánovanie a stanovenie priorít pre kalibrácie podľa potrieb výroby.
  • Zabezpečenie externých kalibrácií meradiel a prípravkov a komunikácia s dodávateľmi.
  • Hodnotenie výsledkov kalibrácií a zhodnotenie vhodnosti meradiel pre ďalšie použitie.
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami na optimalizácii procesov a zabezpečenie kvality produktov.
  • Vytváranie a udržiavanie dokumentácie podľa platných predpisov a noriem.
  • Školenie užívateľov meradiel a poskytovanie podpory pri používaní technickej dokumentácie.
  • Aktívne monitorovanie stavu meradiel a včasné odhaľovanie možných problémov.

Požadujeme

  • Minimálne ročná skúsenosť v oblasti metrológie.
  • Technické myslenie a schopnosť riešiť praktické problémy.
  • Komunikatívna znalosť slovenského jazyka.
  • Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku na úrovni umožňujúcej prácu s dokumentáciou.
  • Flexibilita a ochota cestovať podľa potreby.
  • Schopnosť práce s počítačom a skúsenosti s MS Office.
  • Dobrá organizačná schopnosť a schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.
  • Znalosť systému MSA a štatistického riadenia procesov (SPC) je výhodou.

Nabízíme

  • Flexibilný pracovný režim a možnosť home office podľa dohody.
  • Finančné odmeny a bonusy v závislosti na pracovnom výkone a výsledkoch spoločnosti.
  • Prístup k moderným technológiám a príležitosť na osobný a profesionálny rozvoj.
  • Zdravotná starostlivosť a športové aktivity podporované firemným programom.
  • Firemné akcie a teambuildingové aktivity na podporu kolektívnej súdržnosti.
  • Možnosť vzdelávania a školení podľa individuálnych potrieb a záujmov.
  • Stravovací paušál a benefity pre zamestnancov pri osobných a rodinných udalostiach.
  • Firemné dovolené a podpora pri záujmových aktivitách mimo pracovného prostredia.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Bratislava, SK
Job-ID
9825
Company
Talentor Czech Republic