Obchodně technický zástupce elektronických součástek

Prestižní společnost se silným zázemím hledá obchodního zástupce se zaměřením na prodej elektronických součástek. Nabízíme skvělou příležitost stát se součástí společnosti, která je nyní úspěšná v distribuci průmyslových elektronických součástek, automatizačních prvků a konstrukcí z profilových systémů ...
Prestižní společnost se silným zázemím hledá obchodního zástupce se zaměřením na prodej elektronických součástek. Nabízíme skvělou příležitost stát se součástí společnosti, která je nyní úspěšná v distribuci průmyslových elektronických součástek, automatizačních prvků a konstrukcí z profilových systémů.

Popis Pracovní Pozice

Jako obchodní zástupce budete mít za úkol:
  • Obsluhu stávajících zákazníků.
  • Akvizici nových zákazníků.
  • Udržování vztahů s dodavateli.
  • Poskytování poradenství klientům o možnostech produktů.

Požadujeme

A co byste měl pro danou pozici splňovat?
  • Elektrotechnické vzdělání, vysokoškolské je výhodou.
  • Výhodou je také orientace v oblasti analogových integrovaných obvodů, DC/DC měničů a AC/DC zdrojů.
  • Zkušenosti s obchodem – výhodou je znalost trhu.
  • Zkušenosti v oblasti HW vývoje elektronických zařízení a obecná znalost integrovaných obvodů jsou velkou výhodou.
  • Angličtina je nutná pro čtení technických textů a běžnou komunikaci.
  • Řidičský průkaz sk. B je nutností.
  • Běžná uživatelská znalost PC a schopnost pochopit práci s firemním ERP.

Nabízíme

Benefitem pro Vás bude:
  • Mzdu dle zkušeností a kvartální prémie podle splněných obchodních cílů.
  • Odborná technická školení, semináře a zahraniční školení u dodavatelů.
  • Roční prémii při splnění hospodářského výsledku oddělení.
  • Dovolenou 5 týdnů a 3 sick days.
  • Služební automobil i k soukromému použití.
  • Stravenky.
  • Příspěvek na angličtinu.
Dejte nám o sobě vědět! Zašlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme vše, co Vás k této pozici zajímá.

Facts about the job

Location
Brno
Job-ID
9829
Company
Talentor Czech Republic