Strojní konstruktér pro konstrukce z hliníkových profilů

Prestižní společnost se silným zázemím v ČR hledá strojního konstruktéra. Nabízíme skvělou příležitost stát se součástí úspěšné společnosti, která nabízí svým zákazníkům konstrukce z profilových systémů.

Popis Pracovní Pozice

  • návrhy a úpravy konstrukcí z hliníkových profilů.
  • tvorba návrhů pro zákazníky.
  • kontrola požadavků od zákazníků, úpravy podkladů pro výrobu.

Požadujeme

  • nutná znalost SW CREO, případně SolidWorks.
  • uvítáme základní rozhled v podoborech automatizační techniky (elektrické/pneumatické/hydraulické pohony a systémy, senzorika, bezpečnostní technika, identifikace a strojní vidění).
  • výhodou je zkušenost z oblasti konstrukce mechanismů a jednoúčelových strojů.

Nabízíme

  • dovolená 5 týdnů.
  • sick days 3 dny.
  • stravenkový paušál v max. zákonné výši.
  • možnost jazykového vzdělávání.
  • flexibilní pracovní doba/individuální rozvržení pracovní doby.
  • práce na hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Facts about the job

Location
Brno
Job-ID
9830
Company
Talentor Czech Republic