Technický poradce pro zdravotnická zařízení

Společnost zabývající se vývojem a výrobou špičkových zdravotnických zařízení hledá nového člena týmu na pozici TECHNICKÝ PORADCE PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ. Naše firma se zaměřuje na inovativní technologie v oblasti elektrofyzilogie a přístrojů pro kardiologii. Pokud máte zájem pracovat v dynamickém ...
Společnost zabývající se vývojem a výrobou špičkových zdravotnických zařízení hledá nového člena týmu na pozici TECHNICKÝ PORADCE PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ. Naše firma se zaměřuje na inovativní technologie v oblasti elektrofyzilogie a přístrojů pro kardiologii. Pokud máte zájem pracovat v dynamickém a vysoce odborném prostředí, je tato nabídka právě pro vás.

Popis Pracovní Pozice

  • Poskytování odborné podpory a konzultací ohledně použití zdravotnických přístrojů v oblasti elektrofyzilogie.
  • Odborná a technická podpora zdravotnického personálu při používání našich produktů.
  • Prezentace produktů a technická podpora na odborných konferencích a výstavách.
  • Udržování aktuálních znalostí o nových terapiích a technologiích v dané oblasti, včetně produktů konkurence.
  • Odpovídání na technické dotazy z terénu a interních zdrojů a jejich následné řešení.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru přírodních věd nebo techniky.
  • Zkušenosti v oblasti elektrofyzilogie nebo kardiologické terapie jsou výhodou.
  • Znalost anatomie a fyziologie srdce je velkou výhodou.
  • Plynulá čeština a pokročilá znalost angličtiny (písemná i mluvená).
  • Schopnost řešit problémy a zaměření na zákazníka.
  • Ochota cestovat až 75 % pracovní doby a schopnost pracovat samostatně.
  • Výborné komunikační schopnosti, jak písemné, tak ústní.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Kariérní růst v mezinárodní společnosti s možností profesního rozvoje.
  • Bonusový program a balíček zaměstnaneckých výhod.
  • Práci v uznávané společnosti s celosvětovým renomé.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9864
Company
Talentor Czech Republic