Plánovač výroby s němčinou

Pro nově otevřený a rostoucí výrobní závod našeho klienta, stabilní rakouskou firmu vyrábějící a dodávající kontejnerová řešení pro stavebnictví či dopravu, hledáme Plánovače výroby. Závod se nachází na Tachovsku u hranic s Německem.

Popis Pracovní Pozice

  • Zpracování a kontrola výrobních zakázek
  • Vytváření podkladů pro výrobu
  • Zpracování a komunikace odchylek z hlediska termínů nebo kvality
  • Vytváření analýz vybraných dokončených zakázek
  • Realizace a spolupráce na optimalizačních projektech ve výrobě
  • Koordinace externího zpracování zakázek

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Příslušná odborná praxe v kovoprůmyslu je výhodou, ale není nutná
  • Zkušenosti s prací se systémy ERP (společnost finguje v SAGE), znalost Microsoft Office
  • Komunikativní němčina je nutná (vedoucí mluví německy), dále čeština pro komunikaci s výrobou je třeba alespoň základní

Nabízíme

  • Zajímavé pracovní prostředí v motivovaném týmu
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Nejmodernější pracovní vybavení
  • Možnosti rozvoje v průmyslovém podniku se všemi výhodami rodinné firmy
  • 25 dní dovolené
  • Odměna za doporučení kolegy
  • Další benefity v budoucnu s rozvojem výrobního závodu

Facts about the job

Location
kraj Plzeňský
Job-ID
9868
Company
Talentor Czech Republic