Asistent/ka managementu - administrativa

Talentor Advanced Search je součástí nadnárodní skupiny poskytující služby v oblasti výběru a vyhledávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů. Máme za sebou množství úspěšných projektů pro přední nadnárodní i české klienty. Do našeho týmu hledáme energického a pečlivého asistenta či asistentku managementu ...
Talentor Advanced Search je součástí nadnárodní skupiny poskytující služby v oblasti výběru a vyhledávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů. Máme za sebou množství úspěšných projektů pro přední nadnárodní i české klienty. Do našeho týmu hledáme energického a pečlivého asistenta či asistentku managementu, který/á se postará o bezproblémový chod naší kanceláře a bude klíčovou podporou pro náš tým. Pokud máte zájem o rozmanitou práci, kde budete mít možnost se rozvíjet a využít své organizační a komunikační schopnosti, pak jste možná právě tím, koho hledáme!

Popis Pracovní Pozice

  • zajištění plynulého chodu kanceláře (včetně objednávek kancelářských potřeb, komunikace s dodavateli kanceláře)
  • zodpovědnost za onboarding nových zaměstnanců, včetně přípravy pracovních smluv a dalších dokumentů, jejich integraci do systému a zajištění úvodního školení a podpory
  • obsluha recepce a uvádění návštěv
  • Organizační zajištění různých akcí a setkání
  • administrativní podpora týmu
  • vedení archivu
  • pochůzky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe na administrativní pozici výhodou
  • pečlivost, samostatnost, schopnost time managementu a organizace práce
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost MS Office
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • výbornou možnost nastartovat kariéru v oblasti lidských zdrojů
  • malý tým lidí nadšených pro svou práci
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • nástup možný 8/2024
  • 0,5 pracovní úvazek
  • flexibilní pracovní dobu

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9877
Company
Talentor Czech Republic