Asistent/ka managementu - administrativa

Talentor Advanced Search je součástí nadnárodní skupiny poskytující služby v oblasti výběru a vyhledávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů. Máme za sebou množství úspěšných projektů pro přední nadnárodní i české klienty. Do našeho týmu hledáme energického a pečlivého asistenta či asistentku managementu ...
Talentor Advanced Search je součástí nadnárodní skupiny poskytující služby v oblasti výběru a vyhledávání zaměstnanců a rozvoje lidských zdrojů. Máme za sebou množství úspěšných projektů pro přední nadnárodní i české klienty. Do našeho týmu hledáme energického a pečlivého asistenta či asistentku managementu, který/á se postará o bezproblémový chod naší kanceláře a bude klíčovou podporou pro náš tým. Pokud máte zájem o rozmanitou práci, kde budete mít možnost se rozvíjet a využít své organizační a komunikační schopnosti, pak jste možná právě tím, koho hledáme!

Popis Pracovní Pozice

 • zajištění plynulého chodu kanceláře (včetně objednávek kancelářských potřeb, komunikace s dodavateli kanceláře)
 • zodpovědnost za onboarding nových zaměstnanců, včetně přípravy pracovních smluv a dalších dokumentů, jejich integraci do systému a zajištění úvodního školení a podpory
 • obsluha recepce a uvádění návštěv
 • Organizační zajištění různých akcí a setkání
 • administrativní podpora týmu
 • vedení archivu
 • pochůzky

Požadujeme

 • SŠ vzdělání
 • praxe na administrativní pozici výhodou
 • pečlivost, samostatnost, schopnost time managementu a organizace práce
 • komunikativní znalost anglického jazyka
 • dobrá znalost MS Office
 • výborné organizační a komunikační schopnosti
 • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

 • výbornou možnost nastartovat kariéru v oblasti lidských zdrojů
 • malý tým lidí nadšených pro svou práci
 • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
 • nástup možný 8/2024
 • 0,5 pracovní úvazek
 • flexibilní pracovní dobu

Apply for this job

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9877
Company
Talentor Czech Republic