Network Administrator

Naše společnost zahájila své působení 4. února 1994 a od té doby jsme prošli mnoha změnami, abychom se stali jednou z nejmodernějších mediálních společností na trhu. Stojí za námi tým lidí, kteří pracují v různých profesích, ať už specificky mediálních nebo těch podpůrných. Milují svou práci, snaží ...
Naše společnost zahájila své působení 4. února 1994 a od té doby jsme prošli mnoha změnami, abychom se stali jednou z nejmodernějších mediálních společností na trhu. Stojí za námi tým lidí, kteří pracují v různých profesích, ať už specificky mediálních nebo těch podpůrných. Milují svou práci, snaží se být každý den nejlepší a přicházet stále s novými nápady. Navzájem si pomáhají, podporují se a neustále na sobě pracují.

Popis Pracovní Pozice

  • Zajišťovat administraci a správu sítě a síťových prvků.
  • Poskytovat 2. a 3. úroveň podpory při řešení reportovaných incidentů a žádostí.
  • Řešit hlášené incidenty a požadavky podle priorit.
  • Spolupracovat na nových projektech, případně je vést.
  • Provádět pravidelnou údržbu a monitoring sítě, síťových prvků a systémů.
  • Zajišťovat administraci a správu Linuxových a Windows serverů souvisejících se síťovou infrastrukturou.
  • Pomáhat při vývoji a udržování plánu a vize sítě a zabezpečení s ohledem na současné a budoucí technologie a trendy.
  • Navrhovat a implementovat nezbytná bezpečnostní opatření k ochraně IT sítí a dat či informací.
  • Vyvíjet a navrhovat síťovou infrastrukturu pro doručování médií v naší společnosti i napříč skupinami.
  • Rozvíjet, udržovat a aktualizovat potřebnou dokumentaci.
  • Komunikovat s externími dodavateli při spolupráci na projektech nebo pro řešení reportovaných incidentů.

Požadujeme

  • Pokročilou zkušenost s technologiemi IT sítí (převážně Cisco).
  • Znalost TCP/IP, ISO/OSI a síťových protokolů.
  • Zkušenosti s monitorovacím softwarem.
  • Znalost českého i anglického jazyka.
  • Strukturovaný přístup k práci a zároveň časovou flexibilitu.
Výhodou jsou:
  • Cisco certifikace CCNA/CCNP.
  • Znalost multicastu a jeho routování.
  • Znalost networkingu a security v Azure/AWS.
  • Znalost nějakého programovacího/skriptovacího jazyka nebo nástroje pro automatizaci IaC – Python/Ansible/Terraform.
  • Znalost Check Point, FortiGate, Cisco ASA, Linux IP tables.

Nabízíme

Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí. Přátelský kolektiv.
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 8 volných dnů ročně (4 dobrovolnické, 2 sick days, 2 dny dovolené navíc).
  • Přístup ke streamovacím službám zdarma.
  • Benefitní konto pro sport, kulturu, cestování, vzdělávání a zdraví.
  • Dotaci na stravné (možnost stravování v zaměstnanecké kantýně přímo v budově).
  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny zdarma.
  • Nadstandardní lékařskou péči.
  • Možnost využití partnerských programů.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9878
Company
Talentor Czech Republic