Obchodník s chemikáliemi - nový projekt

Do nově tvořené divize společnosti působící v oblasti obchodu s chemií ve střední a východní Evropě aktuálně hledáme kandidáta na pozici Obchodního analytika/obchodníka. Naším klientem je inovativní společnost s dlouholetou historií, se závody po celé České republice. Společnost se zaměřuje na vývoj ...
Do nově tvořené divize společnosti působící v oblasti obchodu s chemií ve střední a východní Evropě aktuálně hledáme kandidáta na pozici Obchodního analytika/obchodníka. Naším klientem je inovativní společnost s dlouholetou historií, se závody po celé České republice. Společnost se zaměřuje na vývoj anorganických chemikálií, s nízkou uhlíkovou stopou, které přispívají k zelené, udržitelné výrobě a lepšímu dopadu na životní prostředí.Jako nový kolega se budete podílet na rozjezdu nové divize zaměřené na udržitelnost v chemii. Vzhledem k tomu, že se jedná o čerstvou oblast činnosti firmy, se zapojíte přímo pod vedení firmy a budete moci rychle realizovat své nápady. Očekává se, že během několika měsíců se budete čím dál více zapojovat z průzkumné a analytické pozice do samotné obchodní činnosti a posunete se do klasičtější role Obchodního zástupce a business developmentu.

Popis Pracovní Pozice

Co bude Vaším hlavním úkolem?
  • Mapovat trhy ve střední a západní Evropě, zjišťovat poptávku zákazníků a analyzovat informace ohledně trhů.
  • Spolupodílet se na tvorbě obchodní strategie a připravovat půdu na investice.
  • Vyhledávat nové potenciální zákazníky, zejména v oblasti potravinářského, chemického průmyslu a nátěrových hmot.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • Ideálně VŠ s chemickým/přírodovědným zaměřením nebo i SŠ a orientaci a zájem o chemii.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Otevřený, komunikativní, obchodně zaměřený přístup.

Nabízíme

Co Vám nabídneme?
  • Práci v inovativní a flexibilní společnosti, kde máte možnost rychle realizovat své nápady a pomoci udržitelnosti v chemickém průmyslu.
  • Motivující mzdové ohodnocení, s nárůstem obchodní části také bonusový systém v závislosti na obchodních výsledcích.
  • Budoucí kariérní posun v rámci firmy.
  • Týden dovolené navíc, navyšování dle odpracovaných let, sick days.
  • Práci s českým týmem a pravidelnou komunikaci se zahraničními klienty.
  • Příspěvek na očkování, penzijní pojištění a další benefity.
  • S nárůstem obchodní činnosti je možný automobil.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
kraj Ústecký
Job-ID
9879
Company
Talentor Czech Republic