Marketing Specialist - Development

Pro našeho klienta, menšího developera průmyslových nemovitostí (budování komerčních zón kombinujících skladové a výrobní plochy s kancelářskými a obchodními prostory pro velkoobchod a služby), hledáme kreativního Marketing Specialistu.Společnost si zakládá na tom, že budovy staví dle nejpřísnějších ...
Pro našeho klienta, menšího developera průmyslových nemovitostí (budování komerčních zón kombinujících skladové a výrobní plochy s kancelářskými a obchodními prostory pro velkoobchod a služby), hledáme kreativního Marketing Specialistu.Společnost si zakládá na tom, že budovy staví dle nejpřísnějších ekologických měřítek s důrazem na udržitelnost životního prostředí a citlivě je zapojuje do okolního prostředí tak, aby vylepšily i okolní infrastrukturu.

Popis Pracovní Pozice

  • Kreativní marketing – nehledáme správce LinkedIn profilu – na základě marketingové strategie firmy, ale s v otevřenými možnostmi realizace
  • Návrh a realizace ATL kampaní v online prostředí (primárně LinkedIn, web, občas Facebook)
  • Návrhy a realizace brand marketing a PR aktivit
  • Spolupráce s kreativní agenturou
  • Organizace interních teambuildingů a veřejných eventů
  • Občasný sponsoring, tiskové aktivity

Požadujeme

  • Zkušenost v marketingu, především v online
  • Design přesah a grafický skill
  • Kreativita, schopnost přinést nápad na marketingové aktivity, prodat dopady a realizovat je
  • Energie do nového, zároveň schopnost plánovat a dotahovat
  • Angličtina

Nabízíme

  • Samostatná a kreativní práce v ploché struktuře
  • Možnost výrazně se podílet na marketingové strategii
  • Motivující platové ohodnocení
  • Práce v živé akční firmě se zajímavými a komplexními projekty

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9891
Company
Talentor Czech Republic