Mistr ve stavebnictví

Láká Vás pozice mistra ve stavebnictví? Pokud ano, pak hledáme právě vás! Pozice je vhodná i pro absolventy průmyslových škol.

Popis Pracovní Pozice

  • Řídit a organizovat práce na vymezeném technologickém úseku výstavby.
  • Vést zaměstnance.
  • Zabezpečovat a koordinovat práci subdodavatelů.
  • Zabezpečovat a koordinovat dodávky materiálu.
  • Kontrolovat kvalitu provedených prací.
  • Kontrolovat dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání stavebního směru.
  • Zkušenosti a praxe ve stavebnictví výhodou.
  • Organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost flexibilita.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • Uživatelská znalost MS Office.

Nabízíme

  • Turnusy 7+7 (s ubytováním).
  • Služební vozidlo.
  • Roční prémie.
  • Kurzy a školení.
  • 5 týdnů dovolené, 2 plně hrazené dny zdravotního volna, stravenkový paušál nebo penzijní připojištění.

Facts about the job

Location
kraj Královehradecký
Job-ID
9893
Company
Talentor Czech Republic