Python Developer /Team Leader - freelance

Pro menší startup, zaměřený na podporu hráčů CS hledáme posilu ostravského týmu na pozici Senior Python Developer /Team Leader s možností velice flexibilního pracovního hybrid/remote režimu

Popis Pracovní Pozice

Hlavní úkoly a odpovědnosti:
  • Vedení týmu: Řízení, plánování a koordinace práce backend týmu, který aktuálně čítá pět vývojářů. Budete motivovat tým, rozdělovat úkoly a zajišťovat, aby byly projekty dokončeny včas a na požadované úrovni kvality.
  • Architektura: Design a rozhodování o architektuře backendových systémů s důrazem na škálovatelnost, bezpečnost a efektivitu.
  • Code review: Pravidelná kontrola kódu vašich kolegů za účelem zachování vysokých standardů kvality, efektivity kódu a dodržování nejlepších praktik.
  • Vývoj: Aktivní účast na vývoji backendu, tvorba a implementace komplexních funkcí a služeb.
  • Inovace a výzkum: Průzkum nových technologií a postupů, které by mohly zlepšit efektivitu a kvalitu našich projektů.

Požadujeme

Požadavky:
  • Minimálně 5 let zkušeností v backendovém vývoji.
  • Dobrá znalost softwarového procesu a metodiky SCRUM.
  • Hluboké znalosti programovacích jazyků a technologií jako jsou Python..
  • Zkušenosti s návrhem a implementací RESTful API a mikroslužeb.
  • Znalost cloudových technologií a architektury (AWS, Azure, Google Cloud Platform).
  • Analytické a řešitelské schopnosti, schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost efektivně komunikovat technické koncepty s ne-technickým publikem.

Nabízíme

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Ostrava
Job-ID
9911
Company
Talentor Czech Republic