Přípravář/rozpočtář pro monolitní stavby

Hledáte práci v přátelském kolektivu, který se účastní zajímavých projektů? Zajímáte se o monolitní stavby? Pak se nám neváhejte ozvat!

Popis Pracovní Pozice

  • příprava projektů před zahájením
  • možná spolupráci i s realizačním týmem v průběhu zakázky
  • spolupráce s obchodním týmem
  • samostatná tvorba cenových nabídek

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ stavebního směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zájem o monolitní stavby
  • dobré komunikační dovednosti a práce v kolektivu

Nabízíme

  • účast na velkých projektech v rámci silné stavební společnosti
  • přátelské a profesionální pracovní prostředí
  • možná občasná práce z domova i v terénu
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9913
Company
Talentor Czech Republic