Rozpočtář/ka

Na pozici Rozpočtáře budete hrát klíčovou roli při zpracování kalkulací, tvorbě cenových nabídek a podkladů pro realizaci velkých silničních projektů. Svým umem přispějete úspěchu společnosti a zároveň pozitivně ovlivníte rozvoj svého města a kraje.

Popis Pracovní Pozice

  • komplexní zpracování kalkulací rozpočtových položek pro stavební práce, služby a výrobky do cenové nabídky
  • kontrola rozpočtů a cenových nabídek
  • příprava podkladů na tvorbu harmonogramů postupu prací
  • vedení evidence cenových kalkulací
  • příprava podkladů pro změnové řízení na stavbě
  • příprava technologických postupů
  • příprava a kontrola technické dokumentace pro potřeby projektového týmu

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost rozpočtových programů KROS, ASPE podmínkou
  • praxe v rozpočtování
  • praxe v dopravním stavitelství výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • týmový duch

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou na plný úvazek
  • práce na prestižních stavebních projektech – buďte jejich součástí!
  • samozřejmostí jsou benefity jako 5 týdnů dovolené, 2 plně hrazené dny zdravotního volna, stravenkový paušál nebo penzijní připojištění
  • přátelskou atmosféru mimo práci také na firemních akcích: sportovní hry, večírky, dobrovolnické akce

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9919
Company
Talentor Czech Republic