Vedoucí lékař/ Lékař plazmaferetického centra Ostrava

Pro našeho klienta, společnost specializující se na odběr krevní plazmy v síti zavedených plazmaferetických center a výrobu životně důležitých léčiv, v současné době hledáme Vedoucího lékaře a Lékaře do plazmaferetického centra v Ostravě, kteří budou přispívat k poskytování špičkové péče pacientům ...
Pro našeho klienta, společnost specializující se na odběr krevní plazmy v síti zavedených plazmaferetických center a výrobu životně důležitých léčiv, v současné době hledáme Vedoucího lékaře a Lékaře do plazmaferetického centra v Ostravě, kteří budou přispívat k poskytování špičkové péče pacientům. Klient je flexibilní ve formě úvazku i v pracovní době.

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení a vedení týmu lékařů, zajišťování jejich rozvoje a motivace (Vedoucí lékař)
  • Supervize procesu získávání nových dárců zahrnující osobní konzultace
  • Zajištění komplexní péče o pacienty včetně léčby akutních stavů
  • Zajištění bezproblémového a efektivního fungování celého plazma centra
  • Poskytování individuální péče a pozornosti každému dárci
  • Důsledné dodržování všech bezpečnostních opatření

Požadujeme

  • Ideálně transfuziolog/hematolog nebo adekvátní vzdělání odborného lékaře – úspěšné ukončení atestace/kvalifikace pro výkon práce bez odborného dohledu
  • Zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Výborné finanční ohodnocení a roční bonus
  • Podpisový bonus
  • Flexibilita pracovního úvazku
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Zvýšené příplatky za soboty a přesčasy
  • Plně hrazené stravenky
  • Body do cafeterie
  • Multisport
  • Příspěvek na dopravu (Vedoucí lékař služební automobil k soukr. účelům vč. pohonných hmot)
  • Podporu v odborném vzdělávání

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Facts about the job

Location
Ostrava
Job-ID
9928
Company
Talentor Czech Republic