Mistr údržby jeřábů (stavebnictví)

Hledáme šikovného mistra pro instalaci a údržbu jeřábů na stavbách. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ technického směru (strojírenství výhodou).

Popis Pracovní Pozice

  • Zajištění montáže, pravidelné údržby a oprav věžových a mobilních jeřábů na stavbách.
  • Koordinace a vedení týmu.
  • Plánování preventivní údržby a oprav.
  • Řešení poruch a havarijních situací.
  • Vedení dokumentace o údržbě a opravách.
  • Komunikace s dodavateli náhradních dílů a servisními firmami.
  • Zajištění dodržování bezpečnostních předpisů.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství výhodou).
  • praxe v údržbě těžkých strojů, jeřábů výhodou.
  • Znalost technických norem a předpisů pro provoz jeřábů výhodou.
  • Organizační schopnosti a schopnost vedením týmu.
  • Řidičský průkaz sk. B, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou.
  • Ochota cestovat po stavbách v rámci Prahy a Středočeského kraje.
  • Samostatnost, zodpovědnost, technické myšlení.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v renomované stavební společnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy dle výkonu.
  • Možnost dalšího profesního rozvoje a školení.
  • Samozřejmostí jsou u nás benefity jako 5 týdnů dovolené, 2 plně hrazené dny zdravotního volna, stravenkový paušál nebo penzijní připojištění.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9935
Company
Talentor Czech Republic