Mistr správy stavebních buněk

Hledáme zodpovědnou osobu, která bude řídit a koordinovat veškeré aspekty správy stavebních buněk na projektech.

Popis Pracovní Pozice

  • Komplexní správa a údržba stavebních buněk.
  • Plánování a koordinace rozmístění buněk na staveništích.
  • Vedení evidence a inventarizace buněk a jejich vybavení.
  • Zajištění bezpečnosti a dodržování hygienických standardů.
  • Koordinace s projektovým managementem a dalšími odděleními.
  • Rozpočtování a optimalizace nákladů spojených se správou buněk.
  • Školení personálu a dohled nad správným užíváním buněk.
  • Implementace ekologických postupů a inovací.

Požadujeme

  • Min. 2 roky praxe v oblasti stavebnictví nebo facility managementu.
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti.
  • Technické znalosti v oblasti stavebních konstrukcí a zařízení.
  • Znalost bezpečnostních předpisů a norem.
  • Schopnost vedení týmu a řešení problémů.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v renomované stavební společnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy dle výkonu.
  • Možnost dalšího profesního rozvoje a školení.
  • Samozřejmostí jsou u nás benefity jako 5 týdnů dovolené, 2 plně hrazené dny zdravotního volna, stravenkový paušál nebo penzijní připojištění.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9936
Company
Talentor Czech Republic