Vedoucí úseku hnojiv

Hledáme zkušeného a motivovaného vedoucího úseku hnojiv, který se připojí k našemu dynamickému týmu. Pokud máte hluboké znalosti v oblasti hnojiv a zkušenosti s nákupem a prodejem v tomto segmentu, možná jste právě tím, koho hledáme!

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení a koordinace veškerých aktivit v oblasti nákupu a prodeje hnojiv
  • Vyhledávání nových dodavatelů a zajištění konkurenceschopných cen
  • Analýza trhu s hnojivy a sledování aktuálních trendů
  • Navazování a udržování vztahů se stávajícími a novými zákazníky
  • Spolupráce s ostatními odděleními (např. marketing, logistika)
  • Zajištění dodržování vysoce kvalitních standardů v oblasti produktů a služeb

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti agronomie, ekonomie nebo příbuzných oborech
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost trhu s hnojivy a zemědělským sektorem v rámci EU
  • Dobrou znalost Anglického jazyka
  • Silné obchodní dovednosti a schopnost vyjednávat
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Ochota učit se a přizpůsobovat se dynamickému prostředí

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení a výkonnostní bonusy
  • Příležitost podílet se na rozvoji úspěšné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Služební vůz
  • Dovolená nad rámec zákona

Facts about the job

Location
zahraničí / Slovensko
Job-ID
9942
Company
Talentor Czech Republic