Vedoucí týmu pro vývoj kabin kolejových vozidel

Máte zkušenosti s vedením technického týmu a konstrukcemi interiérů vozidel? Hledáte pozici, kde se můžete podílet na zajímavých technických projektech? Náš klient, významný výrobce v oblasti dopravního průmyslu, rozšiřuje svůj tým a hledá vedoucího oddělení vývoje kabin pro kolejová vozidla.

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení specializovaného týmu konstruktérů, zaměřeného na design a vývoj kabin kolejových vozidel.
  • Dohled nad tvorbou projektové dokumentace v různých fázích vývoje – od prvních návrhů až po finální výrobní dokumentaci.
  • Organizace práce v týmu, nastavování priorit, kontrola plnění úkolů a termínů.
  • Práce s moderními technologiemi a CAD systémy, jako jsou 3D a 2D modelování.
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními a dodavateli při implementaci technických řešení a inovací.
  • Koordinace technických požadavků s ohledem na bezpečnost, ergonomii a další specifika kolejové dopravy.

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru (preferováno strojírenství, dopravní systémy nebo konstrukce).
  • Praktické zkušenosti s vývojem interiérových prvků dopravních prostředků, včetně znalosti materiálů a výrobních procesů (např. svařování, lepení, obrábění apod.).
  • Znalost CAD softwarů a technologií pro správu dokumentace (např. PLM systémy).
  • Schopnost vést tým, stanovovat priority a efektivně řídit projekty.
  • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni, schopnost účastnit se jednání se zahraničními partnery.
  • Ochotu občasně cestovat za dodavateli a na technická jednání v rámci EU.
  • Zkušenost z oblasti dopravního průmyslu, zejména s konstrukcemi kolejových vozidel – velkou výhodou.

Nabízíme

  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hodiny).
  • Týden dovolené nad rámec zákona.
  • 2x Sick Day.
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
  • Dotované stravování.
  • Edenred/Mulstisport karta.
  • Firemní a sportovní akce.
  • Zvýhodněné mobilní tarify.

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
9943
Company
Talentor Czech Republic